LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Co je nového v klubu

31. ledna 2018 - Čl.příspěvky 2018

Zítra již začíná únor. Připomínáme všem, kteří ještě neuhradili čl.příspěvek do KCHL, že mají čas pouze do 28.2. Pak si nezaplacením z vlastního rozhodnutí své členství ukončí.


28. ledna 2018 - Jarní akce 2018

Máme konec ledna a čas běží. Proto se ptáme našich členů, měl by někdo zájem zase o jednodenní BONITACI? Popř. rebonitaci. Aby se akce konala,musí být nejméně 10 zájemců. Časově je to konec března či začátek dubna. Svod mladých a další bonitace bude pak na srazu v květnu. Pokud by zájem byl,pište prosím na mail HPCH: salveleon@volny.cz.


19. září 2017 - Chovní jedinci z Ostružna podzim

Byli přidáni chovní jedinci z podzimní bonitace, doplňte si fotografie.


4. září 2017 - Klubový sraz

Vážení, klub. sraz se blíží. Zde ještě bližší info pro případné návštěvníky, zajímající se o plemeno. Přejeme vám všem šťastnou cestu, nepodceňte prosím chladnější noci a případné přeháňky a vybavte se na všechny rozmary počasí. Ubytování je beznadějně plné. Zveme vás na podzimní klubový sraz, který se koná v dobře známém a oblíbeném rekreačním středisku Sklář v Ostružnu u Jičína. Více najdete na www.sklar-ostruzno.cz.

Areál najdete před nebo za Jičínem, silnice odbočka na Dolní Lochov, do Ostružna, zde odbočit u kostela vpravo, bude klubové značení. GPS: 50°26´38.562´´N 15°16´34.547´´E.

Program srazu - všechny časy budou na místě vyvěšeny a upřesněny!

Pátek 08. 09.
Příjezd, ubytování, večeře, volný večer

Sobota 09. 09.
8:00 – 9:00 snídaně
9:30 prezence na svod
10:00 přehlídka miminek, svod mladých
12:00 – 13:00 oběd
14:00 přehlídka plemeníků, (cvičení, volná zábava)
18:00 – 19:00 večeře
20:00 společný večer s hudbou a tancem (Duo Efekt)

Neděle 10. 09.
8:00 - 9:00 snídaně
9:30 přejímka na bonitaci, vážení, měření, povahový test, rebonitace, bonitace
12:00 - 13:00 oběd


13. dubna 2017 - LPN2

Postupně budou z chovných fen i psů vyřazeni ti, co nemají LPN2 a nejsou negativní po rodičích. Pokud si majitel test zajistí později, bude jedinec do chovných vrácen stejně jako ti, kde budou vyhodnoceni rodiče. Toto se prozatím netýká současných vrhů a krytí, pokud byly uskutečněny před povinným termínem. Prosíme o kontrolu, pokud by něco bylo špatně, kontaktujte HPCH. Není to zcela jednoduché. Dále budou i vyřazení psi nečlenů klubu,tj.těch,kteří neuhradili čl.příspěvky pro letošní rok. Chovnost zvířat zůstává zachována až do termínu uvedeného na kartě chov.jedince, jen klub již nečlenům neposkytuje službu propagace, jenž je vyhrazena jen členům.


5. dubna 2017 - Termín LPN 2

Informace! Včera a dnes obdrželi naši členové Zpravodaj č.1, kde je mimo jiné i upozornění na nutnost vyšetření LPN2,pokud pes není negativní po rodičích. Jakmile dojde test z Bernu, u chovných psů a fen je doplněn do karty. Sledujte proto laskavě klub.stránky a možná zjistíte průběžně, že rodiče Vašich zvířat už test mají a nemusíte jej, pokud nechcete, dělat. Nebo se s chovateli spojte a společně se dohodněte, popř. se na testech fin., podílejte, vyjde to pro všechny výhodněji. Další věc je, že před povinným termínem byla vydána řada kryc.listů a někteří ještě vyhodnocení u svých zvířat neměli. I zde platí schválené pravidlo a test musí být dodán. Může se však vyskytnout kratší přechodové období, než Bern již zaslanou krev vyhodnotí. Postupně budou majitelé psů kontaktováni s dotazem na situaci a staženi popřípadě z chovných zvířat. Ten kdo se nakonec rozhodne si test udělat později a má platnou bonitaci, bude na stránky klubu vrácen. Kdo už nyní ví, že si test dělat nebude z nějakého důvodu, třeba věku, oznamte to prosíme HPCH.


8. března 2017 - Členské příspěvky po termínu

Uplynul termín pro placení čl.příspěvků. Kdo přesto nedopatřením nezaplatil a chce být nadále členem, kontaktujte jednatele. Vyřešíte proces navrácení členství.


17. února 2017 - Členské příspěvky

Blíží se konec února a s ním i placení členských příspěvků. Takže kdo nemáte uhrazeno v KCHL, nezapomeňte prosím! A s koncem měsíce také uzavřeme přihlášku na první bonitaci a rebonitaci 1.4.v restauraci Touha Světice. Kdo se chce ještě přihlásit, pište na salveleon@volny.cz. Je 5 volných míst.


9. ledna 2017 - První jarní bonitace

KCHL plánuje uspořádat samostatnou jarní bonitaci a rebonitaci a to dne 1.4.2017 v restauraci Touha Světice u Prahy /stejné místo jako v loňském roce/. Akce bude uskutečněna při počtu min. 10 účastníků a maximálně 15.Hlaste se prosím do konce února na mail: salveleon@volny.cz. Pak bude oznámeno,zda se akce koná či nikoliv. Další chovat. akce /svod,bonitace a rebonitace/ budou na jarním srazu KCHL druhý víkend v květnu.


11. prosince 2016 - LPN 2

Vzhledem ke skutečnosti, že řada našich členů ještě nemá test na LPN 2 u svého psa hotový ataké tomu, že předpoklad zatížení populace touto formou je velmi nízký, rozhodl výbor KCHL o prodloužení termínu provedení testu ještě o čtvrtletí, tj.do 31.3.2017.


4. října 2016 - SOS

Máme nové SOS, mladého psíka, pokud by měl někdo zájem!!Více lišta vlevo úplně dole SOS.


17. září 2016 - Chovní psi a feny

Seznam chovných zvířat byl doplněn o uchovněné na Rozkoši. Zašlete si prosím fotografie, kvalitní, na mail: janrozsypal@email.cz. Zkontrolujte laskavě údaje a pokud potřebujete něco doplnit,změnit, zašlete na mail:salveleon@volny.cz.


29. srpna 2016 - KV Džbán

Nezpomeňte na naši poslední letošní výstavu, klubovku bez zadávání titulu kl.vítěz, konanou dne 1.10. při Oblastní výstavě Praha-Džbán. Propozice i přihlášku najdete na : http://www.myslivost.cz/oms/praha6 První uzávěrka 20.8, druhá 4.9.2016.


Copyright © 2019 KCHL