LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava KCHL - Ostružno 2020

Ostružno 2020Poslední letošní klubová výstava se konala opět v RS Ostružno. Neočekávaně nádherný slunečný den přilákal ke kruhu spoustu diváků. Děkujeme za účast a těšíme se na další, jarní výstavu.

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
38.V 1 BOVDestaney Druhá šanceHosmanová JitkaLP/L/4868
39.V 3Blueberry President z MerbolticMarková MarieLP/L/4814
40.V 4Cilka od Líčného potokaPavelková VáclavaLP/L/4418
41.V 2Brixi President z MerbolticRážková Jana+IrenaLP/L/4815
42.V Roya Dreena vom DreiburgenlandPlášilová LucieMKU/L/4982
43.VCeline Claudette GoldenleonRomana+Jan JůzoviLP/L/4961

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
1.VN 1 Nejlepší dorostDasty z Osoblažského lesaSvobodová BlankaLP/L/6213
2.neposouzenCenturius Ozzy Memory of GinaBabejová-Votavová GabrielaLP/L/6220
3.VN 2Casper Buddy Memory of GinaKulhánková PetraLP/L/6219

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
44.absenceBessy Slunečný denSynovcová IvanaLP/L/6244
45.VN 2Daisy Rose z Osoblažského lesaVlková IrenaLP/L/6217
46.VN 1Botyna Slunečný denVelátová JanaLP/L/6242
47.neposouzenBetty Slunečný dentrauchová LenkaLP/L/6245

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
4.VD 4Akim Gold DogsCimlovi Ludmila+FrantišekLP/L/6196
5.VD 3Dimitry President z MerbolticHradecká KláraLP/L/6151
6.DOBRÁBarney Matias Sulba Aurus LeonMilatová DagmarLP/L/6177
7.VD 2Dasch od Kostela Sv. GabrielaKučerová LenkaLP/L/6068
8.V1 CAJC ,BOJChensy Atuin GoldenleonKubíček LiborLP/L/6138

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
48.V 2Berenica Sulba Aurus LeonLastivková VěraLP/L/6183
49.V 3Dášenka President z MerbolticBc.Žuček StanislavLP/L/6153
50.V 4Divizna Bella President z MerbolticKrupicová MaruškaLP/L/6154
51.VDC´est La Vie Beta GruisIng.Stanková SimonaMKU/L/6160
52.DobráBekis Sulba Aurus LeonFranquesa LucieLP/L/6180
53.V1 CAJCDuhovka od Kostela Sv. GabrielaZelená Petra+MiroslavLP/L/6072

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
9.VDNoe Amar SedmidomkyKozlík TomášMKU/L/5994
10.absenceChester Atuin GoldenleonKlipec TomášLP/L/6139
11.VDAlex Lhotecká rokleKlokočník TomášLP/L/6001
12.V2 res.CACAlvin KES-BENLhotáková IvaLP/L/6123
13.DOBRAAttila Ex BOIOHAEMUMNechanická OlgaMKU/L/6101
14.V1 CACBrandy Ory Lions SensationVlková IrenaLP/L/6014
15.DOBRÁBradley Mo Lions SensationIng.Melčák PetrLP/L/6013
16.VdManu od Špitálského dvoraMgr.Kvačková HanaLP/L/6041
17.V 3Garp z Nučických roklíHnízdilová BlankaLP/L/6058
18.V 4Baddy Od Chuchelské dráhyTomáš JanLP/L/6047
19.VCabo Orlické podhůříedová RenataLP/L/5998
20.VDMikky Baloo od Špitálského dvoraKozlík TomášLP/L/6036
21.VBaron Od Chuchelské dráhySuková LenkaLP/L/6048
22.VDGerry z Nučických roklíKrpec MiroslavLP/L/6057

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
54.absenceAlfa Artemis Ex BOIOHAEMUMkarvádová MarkétaLP/L/6102
55.DobráMia od Špitálského dvoraIng.Kasal BohuslavLP/L/6043
56.VBoneta Orange Od Chuchelské dráhyKozáková StanislavaLP/L/6055
57.VGoddy z Nučických roklíMacháčková MonikaLP/L/6064
58.absenceBarunka od Chuchelské dráhymídová ZuzanaLP/L/6051
59.VBenjamina Gold Od Chuchelské dráhyastný MartinLP/L/6054
60.VCheryl Rose GoldenleonJůzovi Romana+JanLP/L/6140
61.V1 CACSkutesjöns Dudleya Dream Of AtuinPetr+Veronika BarešoviMKU/L/6095
62.V 4Diana od Kostela Sv.Gabrielalehoferová MartinaLP/L/6071
63.V2 res.CACBeily Dreena Lions SensationOndráčková JaroslavaLP/L/6015
64.V 3Airiss KES-BENKrňávková MartaLP/L/6128

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
23.V2 res.CACFill Felix Druhá šanceHorváthová HanaLP/L/5962
24.V 4Berry od Slapského jezeraZetek MichalLP/L/5821
25.V 3Waldemar vom RossbachLávičková KateřinaLP/L/5993
26.V1 CACGerry Malte Mo od BucharkyRychtaříková JitkaLP/L/5754
27.VEdward Ewen Grand AivekoSladká DaniellaLP/L/5298
28.VArmstrong Louis u Královské KujebinyMacek IvanLP/L/57567
29.VDCoudy z Richardovských skalCimlovi Ludmila+FrantišekMKU/L/5977
30.VFly Gaston Druhá šanceJuříček AntonínLP/L/5965
31.VFrodo Eplin ArebredHana+Jiří ČernýLP/L/5585
32.VAgent pod Moravským BetlémemIng.Tylová lenkaMKU/L/5510

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
65.V1,CAC,KV BOBBessy Maya od Slapského jezeraPrůša KarelLP/L/5822
66.V 3Gerda Gwenn Grand AivekoJanošek TomášLP/L/5929
67.absenceAlbína z Mnichova dvoraMargold JanLP/L/5897
68.absenceAgira Leon MoraviaHubáček JiříLP/L/5022
69.absenceFlower Lady Grand AivekoVáchalová RůženaLP/L/5547
70.V2 res.CACBibi Barmoral Moraviaechová RenataLP/L/5947
71.absenceAddict z Mnichova dvoraAdameová ZuzanaSKPK 1712
72.V 4Bell Bee Lions SensationJůzovi Romana+JanLP/L/6016
73.absenceAmélie z Kněždubského hájeKoukalová AlenaMKU/L/5839

Třída pracovní - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
36.V1,CAC,KV,BOSCyron od Kostela Sv. Gabrielaerná VladimíraLP/L/5230

Třída čestná - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
33.V 2Jimmy Abé od Špitálského dvoraZdvihal AntonínLP/L/5039
34.absenceEnzo vom BernsteinmeerHolešová IvaLP/L/5504
35.V 1Indy Sebastian Salve LeonVelecká LudmilaLP/L/5528

Třída čestná - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
74.V 1Enjulli Paddy´s od BucharkyMarková MarieLP/L/5239

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
37.V1 CACAtrey Choovio Amigo DogLastivková VěraMKU/L/5324

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
75.V2 res.CACEssa Paddy´s od BucharkyMarková MarieLP/L/5240
76.absenceGarsía Malte Mo od BucharkyThámová LenkaLP/L/5759
77.V1 CACGaya Enzo AREBREDKyptová EvaLP/L/5906
78.V 3Folly Rose GoldenleonJůzovi Romana+JanLP/L/5403

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let Alžbětka Hnízdilová 1.místo
  Lucie prosznáková 2. místo
9 - 13 let Amelie Zelená 1. místo
13 - 17let Veronika Svobodová 1. místo

Nejlepší chovatelská skupina:
1. místo - CHS od Bucharky
2. místo - CHS Goldenleon
3. místo - CHS President z Merboltic

Nejlepší plemeník:
1. místo - Irvin Benedict Salve leon

Nejlepší pár:
1. místo - Atrey Choovio Amigo Dog+Berenica Sulba Aurus Leon

Copyright © 2022 KCHL