LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Jak nechat vyšetřit DNA u gen. laboratoře Genomia

  • Jděte na stránky www.genomia.cz. Po otevření na levé liště klikněte na Psi. Vpravo se objeví rasy, zvolíte Leonberger. Klik.
  • Dále na Profilování a paternita. Klik.
  • Vyberte genetický profil /ISAG/. Úplně dole je Objednat vyšetření. Nezapomeňte doplnit člen KCHL a čl. číslo pro slevu.
  • Tato laboratoř provádí i test na LEMP.

Novinky v testování leonbergerů v Genomii a jiné

Vážení představitelé klubu, rádi bychom vám sdělili, že jsme v genetické laboratoři Genomia zavedli nový velmi cenově výhodný balíček čtyř testů vhodných pro leonbergery.

Balíček obsahuje 4 testy. Cena balíčku činí 3400 Kč. Pro členy u nás registrovaného klubu (váš klub registrován je) činí cena po odečtení 10% klubové slevy pouhých 3060 Kč!. Více informací o tomto balíčku, jeho jednotlivých testech a odkaz pro objednání balíčku najdete na: https://www.genomia.cz/cz/test/kombi-leonberger/. Přáli byste si balíček upravit? Nějaký test přidat či ubrat? I to je možné. Určitě nás kontaktujte a pokusíme se ku vaší spokojenosti balíček vyladit.

Také jsme do nabídky zařadili nové balíčky barev a vlastností srsti psů. Jedná se o Balíček barev srsti psů a o Balíček barev a délka srsti u psů. I na tyto testy lze navíc uplatnit již zmíněnou klubovou 10% slevu.

Ve dnech 28.-29.1.2023 budeme mít stánek na akci DUO CACIB v Brně, kde budeme jednotlivé testy testy a i nové výhodné balíčky prodávat s výstavní slevou! Také se zúčastníme mezinárodní výstavy psů všech plemen FCI v Českých Budějovicích ve dnech 15.-16.4.2023. Budeme rádi, když navštívíte náš stánek. Můžeme si popovídat o novinkách naší laboratoře, najdete zde ceník, a když se rozhodnete vašeho pejska testovat, můžete testy koupit za ještě výhodnější cenu. Na výstavě můžeme rovnou odebrat vzorek na testování. Ušetříte si tím další návštěvu veterináře (a náklady s tím spojené), práci se zasíláním vzorků atd. To zní dobře, že?

Rádi bychom vám nabídli také účast na akcích pořádaných vaším klubem. Máme již několikaleté zkušenosti s účastí na klubových výstavách, botinacích apod. Pokud by váš klub měl zájem, můžeme se domluvit a rádi přijedeme na akci pořádanou vaším klubem. Nejčastěji naše účast spočívá v zajištění hromadných odběrů vzorků na genetické testování. Můžeme se domluvit i na ceníku pro danou akci. Kromě odběrů vzorků pořádáme například i přednášky na témata, která by vás zajímala z oblasti genetiky (např. o profilování nebo dědičnosti barev). Pokud máte jiné nápady, jak využít naši účast na vašich akcích, určitě se s námi o ně podělte.

V tomto roce budeme také zavádět profilování dle společnosti International Society for Animal Genetics dle nového standardu ISAG2020. Naše laboratoř má profilování psů akreditováno Českým institutem pro akreditaci a pravidelně dosahuje v testech kvality ISAG nejvyššího stupně kvality (rank 1).

Copyright © 2024 KCHL