LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Seznam plemeníků ve výslužbě

Uveřejňujeme seznam bývalých chovných psů. Bohužel zde nenajdete ty psy, jež jsou aktivními plemeníky. Tato stránka je pro památku těchto chovných psů, kteří již uhynuli či nejsou aktivně v chovu. Uvedený seznam se týká pouze plemeníků, kteří již umřeli či jsou jinak vyřazeni z chovu. Jejich jména jsou řazena abecedně.

Bylo nalezeno 295 záznamů
Jméno psaOtecMatka
Aaron Leon Czech Canada
Aaron Leon Czech Canada
Garry Carsten Salve Leon
Gerry Carsten Salve Leon
Cayrra Severní souhvězdí
Cayrra Severní souhvězdí
Aarre Roy Od Malenovického hradu
Aarre Roy Od Malenovického hradu
Namupalan Du Son on Vegas
Namupalan Du Son on Vegas
Addy Ensson Bohemia
Addy Ensson Bohemia
Aarre Roy Amazing Leon
Aarre Roy Amazing Leon
Nando-Junior Leo v.Jerichower Land
Nando-Junior Leo v. Jerichower Land
Cessi Severní Souhvězdí
Cessi Severní Souhvězdí
Abarth Od kostela sv. Gabriela
Abarth Od kostela sv. Gabriela
Benji Z Osoblažského lesa
Benji Z Osoblažského lesa
Ann Lady von Bohemia Olive
Ann Lady von Bohemia Olive
Abé Artouche Zlatá Kamelie
Abé Artouche Zlatá Kamelie
Arson Gray pod Tisem
Arson Gray Pod tisem
Bela od Tety Zity
Bela Od tety Zity
Abbi-Lou Angel Lion v.Steinbachwald
Abbi-Lou Angel Lion v.Steinbachwald


Able Maximus Szafranowa Sfora
Able Maximus Szafranowa Sfora
Majan´s Zeuss The Star of North
Majan's Zeuss The Star of North
Kim Basinger Ligocka Wataha
Kim Basinger Ligocka Wataha
Achát Severozápadní cesta
Achát Severozápadní cesta
Alf Z dašického zátiší
Alf Z dašického zátiší
Alfa Od tří mohyl
Alfa Od tří mohyl
Achilles Denny Z Labského vinohradu
Achilles Denny Z Labského vinohradu
Bad Starý Ovčín
Bad Starý ovčín
Anuschka Od pekelských rybníků
Anuschka Od Pekelského rybníka
Adam První plavčík
Adam První plavčík
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Brita Lví chov
Brita Lví chov
Addie Dobřívské zátiší
Addie Dobřívské zátiší
Barney Zámecký chov
Barney Zámecký chov
Aida Končiny
Aida Končiny
Agar Orlické podhůří
Agar Orlické podhůří
Castor od Kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Betty Veverčí stráň
Betty Veverčí stráň
Agbar Leon Bohemia
Agbar Leon Bohemia
Devil Od Špitálského dvora
Devil Od špitálského dvora
Brenda Ze Slunného údolí
Brenda ze Slunného údolí
Agbar EGE-MA-KA
Agbar EGE-MA-KA
Pluto Woscany
Pluto Woscany
Egeria lví sen
Egeria Lví sen
Agricola Harcovský dvůr
Agricola Harcovský dvůr
Filou v. Roten Schopf
Filou v. Roten Schopf
Daisy Chrástné pole
Daisy Chrástné pole
Ajax Od frýdlantského hradu
Ajax Od frýdlantského hradu
Douglas Leo v. Jerichower Land
Douglas Leo v. Jerichower Land
Kaja Florencie Zářické údolí
Kaja Florencie Zářické údolí
Akim Od pekelských rybníků
Akim Od pekelských rybníků
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Adelca Z nučických roklí
Adelca Z nučických roklí
Akim Od Chuchelské dráhy
Akim Od Chuchelské dráhy
Cris Aquino Zep Zářičské údolí
Cris Aquino Zep Zařické údolí
Aida Reddven Egona
Aida Reddven Egona
Akim Aderente Leone
Akim Aderente Leone
Bady Z Alfovy zahrady
Bady Z Alfovy Zahrady
Elizabeth Z Plaského údolí
Elizabeth Z Plaského údolí
Alan z Podolkovic
Alan z Podolkovic
Carlos od Lenešického rybníka
Carlos Od Lenešického rybníka
Aja Leon od Kuřidla
Aja Leon od Kuřidla
Albert Gold Belgica
Albert Gold Belgica
Car Lví Chov
Car Lví chov
Belgica Vodní živel
Belgica Vodní živel
Albert Orlické podhůří
Albert Orlické podhůří
Castor od Kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Betty Veverčí stráň
Betty Veverčí stráň
Albert z Bechlína
Albert z Bechlína
Darling Asson Ensson Bohemia
Darling Asson Ensson Bohemia
Agáta ze Strakonické vyhlídky
Agáta Ze Strakonické vyhlídky
Albert Elwis Azirru
Albert Elwis Azirru
Everyday Norton Salve Leon
Everyday Norton Salve Leon
Ara První plavčík
Ara První plavčík
Alberto Sedmidomky
Alberto Sedmidomky
Achát Severozápadní cesta
Achát Severozápadní cesta
Cairo Od Mikulovské hory
Cairo Od Mikulovské hory
Albi Z Alfovy zahrady
Albi Z Alfovy zahrady
Amson ze Souhvězdí lva
Amson ze Souhvězdí lva
Clea Cecila Sedmidomky
Clea Cecila Sedmidomky
Aldo Ze židovské čtvrti
Aldo Ze židovské čtvrti
Andy Podřipské podhájí
Andy Podřipské podhájí
Axa Ji-To
Axa Ji-To
Alex Od Malenovického hradu
Alex Od Malenovického hradu
Namupalan Du-Son on Vegas
Namupalan Du Son on Vegas
Addy Enson Bohemia
Addy Ensson Bohemia
Alexander z Bechlína
Alexander z Bechlína
Darling Asson Ensson Bohemia
Darling Asson Ensson Bohemia
Agáta ze Strakonické vyhlídky
Agáta Ze Strakonické vyhlídky
Alf Kunovský dvůr
Alf Kunovský dvůr
Finn Lesní lom
Finn Lesní lom
Engie Lesní lom
Engie Lesní lom
Alf von Avalon
Alf von Avalon
Arko von Hombrechen
Arko von Hombrechen
Jasmin von Teufelsmoor
Jasmin von Teufelsmoor
Alf Z Rampachu
Alf Z Rampachu
Justyn Zručská blata
Justin Zručská blata
Alis JFH
Alis JFH
Alf od Dvořáků
Alf od Dvořáků
Anselm Oro vom Haus Schilling
Anselm Oro vom Haus Schilling
Bianka z Dašického zátiší
Bianka z Dašického zátiší
Alfons Najmurská cesta
Alfons Najmurská cesta
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Gita Tedor z Klení
Gita Tedor z Klení
Aman Z roklinky
Aman Z roklinky
Asson Assa
Asson Assa
Ajmi Jakubský dvůr
Ajmi Jakubský dvůr
Amson ze Souhvězdí lva
Amson ze Souhvězdí lva
Edward v.d. Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Agnes Z javorového háje
Agnes Z javorového háje
Andy Pazderna
Andy Pazderna
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Betyna Chrástné pole
Betyna Chrástné pole
Andy Zlatá galaxie
Andy Zlatá galaxie
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Princes v.d.Fegerhaus
Princes v.d.Fegerhaus
Andy Anpeja
Andy Anpeja
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Brenda Chaloupecké skalky
Brenda Chaloupecké skalky
Andy Od Lenešického rybníka
Andy Od Lenešického rybníka
Baron Chaloupecké skalky
Baron Chaloupecké skalky
Arwen Brdský tulák
Arwen Brdský tulák
Andy Bady od Zeleného buku
Andy Bady od Zeleného buku
Cid vom Treuen Löwen
Cid vom Treuen Loewen
Angie B. Bora z Milotiček
Angie B. Bora z Milotiček
Anthony B. Bora z Milotiček
Anthony B. Bora z Milotiček
Barney Zámecký chov
Barney Zámecký chov
Audrey Zařické údolí
Audrey Zařické údolí
Anthony Dux Salus Leon
Anthony Dux Salus Leon
Knockando's Swedisch Rousillon
Knockando's Swedisch Rousillon
Greis Wanetta Salve Leon
Greis Wanetta Salve Leon
Anthony Star Zlatá kamelie
Anthony Star Zlatá kamelie
Arson Gray Pod tisem
Arson Gray Pod tisem
Bela Od tety Zity
Bela Od tety Zity
Antinos Baiva Fiero Leone
Antinos Baiva Fiero Leone
Asford Amore Leon King
Asford Amore Leon King
Bea Nicoletta Henner
Bea Nicoletta Henner
Antonio Leon Bohemia
Antonio Leon Bohemia
Devil od Špitálského dvora
Devil Od špitálského dvora
Brenda ze Slunného údolí
Brenda ze Slunného údolí
Anttoni Od Malenovického hradu
Anttoni Od Malenovického hradu
Namupalan Du Son on Vegas
Namupalan Du Son on Vegas
Addy Ensson Bohemia
Addy Ensson Bohemia
Anubis Medvebergi-Maszkos
Anubis Medvebergi-Maszkos
Alf v. Orsy-Sy-Haus
Alf v. Orsy-Sy-Haus
Ágóvölgyi Anka
Ágóvölgyi Anka
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Ayke Od plešiveckého hradiště
Ayke Od plešiveckého hradiště
Apollon Veselé děvče
Apollon Veselé děvče
Finn Lesní lom
Finn Lesní lom
Dáda Nobert
Dáda Nobert
Aragorn Z Mitrovické zahrady
Aragorn Z Mitrovické zahrady
Cyrano Chaloupecké skalky
Cyrano Chaloupecké skalky
Agata Jezerský chov
Agata Jezerský chov
Aragorn Ege-ma-ka
Aragorn Ege-ma-ka
Pluto Woscany
Pluto Woscany
Egeria Lví sen
Egeria Lví sen
Aran z Kamenických lesů
Aran z Kamenických lesů
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Hera Zručská blata
Hera Zručská blata
Arči Anpeja
Arči Anpeja
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Brenda Chaloupecké skalky
Brenda Chaloupecké skalky
Archibald Poděbradský Jiřík
Archibald Poděbradský Jiřík
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Brenda Veverčí stráň
Brenda Veverčí stráň
Archibald Od tety Zity
Archibald Od tety Zity
Car Lví Chov
Car Lví chov
Boženka Chaloupecké skalky
Boženka Chaloupecké skalky
Archibald z Kamenických lesů
Archibald z Kamenických lesů
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Hera Zručská blata
Hera Zručská blata
Archibald Horský lev
Archibald Horský lev
Boddie Vodní živel
Boddie Vodní živel
Handy Adak
Handy Adak
Archibald pod Betlémem
Archibald pod Betlémem
Bax Chaloupecké skalky
Bax Chaloupecké sklaky
Cathy pod Dubem
Cathy pod Dubem
Ard Slunečný den
Ard Slunečný den
Baddy Veverčí stráň
Barbar Lom u Macochy
Bety Pleský les
Bety Pleský les
Argi Ross Zámecký chov
Argi Ross Zámecký chov
Endriew Jakubský dvůr
Endriew Jakubský dvůr
Dita Žlutý jantar
Dita Žlutý jantar
Argo Chrástné pole
Argo Chrástné pole
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Ayke Od plešivec. hradiště
Ayke Od plešivec. hradiště
Argo Jizerský ranč
Argo Jizerský ranč
Baron Od řeky Trnávky
Baron od řeky Trnávky
Aura Šťastná náhoda
Aura Šťastná náhoda
Argo od Špitálského Dvora
Argo od Špitálského Dvora
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Alisa Od Samovy chaloupky
Alisa Od Samovy chaloupky
Argo Orlický soutok
Argo Orlický soutok
Argo Relap
Argo Relap
Bonnie Chrástné pole
Bonnie Chrástné pole
Argo Z podlesa
Argo Z podlesa
Cyro tedor z Klení
Cyro tedor z Klení
Bára Z podkosti
Bára Z podkosti
Argo Od Petrské brány
Argo Od Petrské brány
Cid vom Treuen Löwen
Cid vom Treuen Loewen
Barunka Pod Betlémem
Barunka pod Betlémem
Argus Chaberský háj
Argus Chaberský háj
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Barbara Větrná růžice
Barbara Větrná růžice
Argus Asso Zlatá Kamelie
Argus Asso Zlatá Kamelie
Arson Gray pod Tisem
Arson Gray Pod tisem
Bela od Tety Zity
Bela Od tety Zity
Aristoteles Harcovský dvůr
Aristoteles Harcovský dvůr
Filou v. Roten Schopf
Filou v. Roten Schopf
Daisy Chrástné pole
Daisy Chrástné pole
Aristoteles Cyra Happy Leon
Aristoteles Cyra Happy Leon
Cyrano Chaloupecké skalky
Cyrano Chaloupecké skalky
Beyla z Plaského údolí
Beauty Thurzo
Arnee B. Bora z Milotiček
Arnee B. Bora z Milotiček
Barney Zámecký chov
Barney Zámecký chov
Audrey Zařické údolí
Audrey Zařické údolí
Arnie Lví radost
Arnie Lví radost
Argo Chrástné pole
Argo Chrástné pole
Ambra Z Kameničky u Jihlvy
Ambra Z Kameničky u Jihlavy
Arny Danův přítel
Arny Danův přítel
Luxor v.Verler Hof
Luxor v. Verler Hof
Janet Zručská blata
Janet Zručská blata
Arny Z Loučenského podzámčí
Arny Z Loučenského podzámčí
Out of Bounds Stormfälles
Out Of Bounds Stormfälles
Anny ze Sněženského dvora
Anny Ze sněženského dvora
Arny Dag Azirru
Arny Dag Azirru
Everyday Norton Salve Leon
Everyday Norton Salve Leon
Ara První plavčík
Ara První plavčík
Aron První plavčík
Aron První plavčík
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Brita Lví chov
Brita Lví chov
Aron Lu-Mi-Ra
Aron Lu-Mi-Ra
Castor Od kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Bella Chaloupecké skalky
Bella Chaloupecké skalky
Aron od Císařské silnice
Aron od Císařské silnice
Bad Starý ovčín
Bad Starý ovčín
Agatha Jezerní smečka
Agatha Jezerní smečka
Arson Gray Pod tisem
Arson Gray Pod tisem
Assan Zorden
Assan Zorden
Bella Podřipské podhájí
Bella Podřipské Podhájí
Arthur Od Svatého Linharta
Arthur Od Svatého Linharta
Equino Assa Říčany
Equino Assa Říčany
Aisha Od katovického jezu
Aisha Od katovického jezu
Artuš První plavčík
Artuš První plavčík
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Brita Lví chov
Brita Lví chov
Artuš Od Katovického jezu
Artuš Od Katovického jezu
Alf Z Rampachu
Alf Z Rampachu
Bessy Končiny
Bessy Končiny
Artuš Aragorn Akiroja
Artuš Aragorn Akiroja
Benji z Osoblažského lesa
Benji Z Osoblažského lesa
Akira Ikajava
Akira Ikajava
Artuš Quin. Galaxy Oss
Artuš Quin. Galaxy Oss
Quinto v.Nonnenwald
Quinto vom Nonnenwald
Bonnie B. Bora z Milotiček
Bonnie B. Bora z Milotiček
Artusch Jezerský chov
Artusch Jezerský chov
Aran Relap
Aran Relap
Claudia Mitaku
Claudia Mitaku
Asan Ze Sněženského dvora
Asan Ze Sněženského dvora
Jones Lesní Lom
Jones Lesní lom
Elisabeth Salve leon
Elisabeth Salve Leon
Asan z Lesnej samoty
Asan z Lesnej samoty
Majan´s Zeuss The Star of North
Majan's Zeuss The Star of North
Cory Moravský jih
Cory Moravský jih
Aschar Boy Z mratínského mlýna
Aschar Boy Z mratínského mlýna
Akim Od Chuchelské dráhy
Akim Od Chuchelské dráhy
Arossa Bohemia Qwerty
Arossa Bohemia Qwerty
Asford Amore Leon King
Asford Amore Leon King
Everyday Norton Salve Leon
Everyday Norton Salve Leon
Ambreed Harcovský dvůr
Ambreed Harcovský dvůr
Aslan Brdský tulák
Aslan Brdský tulák
Cyro Tedor z Klení
Cyro Tedor z Klení
Citra Lví chov
Citra Lví chov
Aslan Amazing Leon
Aslan Amazing Leon
Nando-Junior Leo v.Jerichower Land
Nando-Junior Leo v. Jerichower Land
Cessi Severní Souhvězdí
Cessi Severní Souhvězdí
Assan Veverčí stráň
Assan Veverčí stráň
Baron Od řeky Trnávky
Baron od řeky Trnávky
Brenda Podřipské podhájí
Brenda Podřipské podhájí
Assan Zorden
Assan Zorden
Ex von Wächter
Ex von Wächter
Aska Adak
Aska Adak
Assan Od Lenešického rybníka
Assan Od Lenešického rybníka
Baron Chaloupecké skalky
Baron Chaloupecké skalky
Arwen Brdský tulák
Arwen Brdský tulák
Assan od Brdské studánky
Assan od Brdské studánky
Arny Danův přítel
Arny Danův přítel
Bessy pod Tisem
Bessy Pod tisem
Assan Leon Czech Canada
Assan Leon Czech Canada
Gerry Carsten Salve leon
Gerry Carsten Salve Leon
Cayrra Severní souhvězdí
Cayrra Severní souhvězdí
Asson Assa
Asson Assa
Assan Zorden
Assan Zorden
Addis Od tří mohyl
Addis Od tří mohyl
Asterix Od Chuchelské dráhy
Asterix Od Chuchelské dráhy
Cris Aquino Zep Zářické údolí
Cris Aquino Zep Zařické údolí
Aida Reddven Egona
Aida Reddven Egona
Astor u Oderského splavu
Astor u Oderského splavu
Barbar Lom u Macochy
Barbar Lom u Macochy
Barbora z Javoru
Barbora z Javoru
Athos Chaloupecké skalky
Athos Chaloupecké skalky
Elkan v.Welland
Elkan v.Welland
Ingi Zručská blata
Ingi Zručská blata
Athos Jasný den
Athos Jasný den
Arno Z třeboňských rybníků
Arno Z Třeboňských rybníků
Jenny Zručská blata
Jenny Zručská blata
Atos Záříčské paseky
Atos Záříčské paseky
Iago Lesní lom
Iago Lesní lom
Elsa Od Mikulovské hory
Elsa Od Mikulovské hory
Atos z Obecníku
Atos z Obecníku
Cyrano Chaloupecké skalky
Cyrano Chaloupecké skalky
Diana Tulák po hvězdách
Diana Tulák po hvězdách
Aurelius Barney Slunečný den
Aurelius Barney Slunečný den
Baddy Veverčí stráň
Barbar Lom u Macochy
Bety Pleský les
Bety Pleský les
Avalon Barnabeus Fiero Leone
Avalon Barnabeus Fiero Leone
Asford Amore Leon King
Asford Amore Leon King
Bea Nicoletta Henner
Bea Nicoletta Henner
AX z Kamenických lesů
AX z Kamenických lesů
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Hera Zručská blata
Hera Zručská blata
Ax-Leon od Pekelských rybníků
Ax-Leon od Pekelských rybníků
Edward v.d. Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Adelca z Nučických roklí
Adelca z Nučických roklí
Axim z Podolkovic
Axim z Podolkovic
Carlos Od Lenešického rybníka
Carlos Od Lenešického rybníka
Aja Leon od Kuřidla
Aja Leon od Kuřidla
Axor Vodní živel
Axor Vodní živel
Luxor v.Verler Hof
Luxor v. Verler Hof
Irinez Zručská blata
Irinez Zručská blata
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Kilian v.Műhlenbach
Kilian v.Műhlenbach
Axeta Relap
Axeta Relap
Bad Z nučických roklí
Bad Z nučických roklí
Archimedes Lví chov
Archimedes Lví chov
Cali Chrástné pole
Cali Chrástné pole
Bad Starý ovčín
Bad Starý ovčín
Buddy Daxet
Buddy Daxet
Dolores Z Janovského lesa
Dolores Z Janovského lesa
Bad Ze strakonické vyhlídky
Bad Ze strakonické vyhlídky
v Z nučických roklí
Billy z Nučických roklí
Ajda Soběslavská blata
Ajda Soběslavská blata
Baddy Veverčí stráň
Baddy Veverčí stráň
Ard Pod dubem
Ard Pod dubem
Brenda Podřipské podhájí
Brenda Podřipské podhájí
Baddy První plavčík
Baddy První plavčík
Athos jasný den
Athos Jasný den
Brita Lví chov
Brita Lví chov
Bady z Koňské farmy
Bady z Koňské farmy
Andy Drink
Andy Drink
Betty Od řeky Trnávky
Betty Od řeky Trnávky
Bady Thurzo
Bady Thurzo
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Cindy od Palfych
Cindy od Palfych
Bady Z Alfovy Zahrady
Bady Z Alfovy Zahrady
Out Of Bounds Stormfälles
Out Of Bounds Stormfälles
Clea Cecila Sedmidomky
Clea Cecila Sedmidomky
Bady Rambo Harcovský dvůr
Bady Rambo Harcovský dvůr
Everyday Norton Salve Leon
Everyday Norton Salve Leon
Ann Harcovský dvůr
Ann Harcovský dvůr
Bak Starý ovčín
Bak Starý ovčín
Buddy Daxet
Buddy Daxet
Dolores Z Janovského lesa
Dolores Z Janovského lesa
Baltazar Ze Strakonické vyhlídky
Baltazar Ze Strakonické vyhlídky
Billy Z Nučických roklí
Billy z Nučických roklí
Ajda Soběslavská Blata
Ajda Soběslavská blata
Barbar Lom u Macochy
Barbar Lom u Macochy
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Agnes z Kameničky u Jihlavy
Agnes z Kameničky u Jihlavy
Bard Od krásnej Fridy
Bard Od krásnej Fridy
Igor Dunajská Lužná
Igor Dunajská Lužná
Frida Obědkovská dolina
Frida Obědkovská dolina
Bard Z roklinky
Bard Z roklinky
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Ajmi Jakubský dvůr
Ajmi Jakubský dvůr
Bard Roy Happy Leon
Bard Roy Happy Leon
Aarre Roy od Malenovického hradu
Aarre Roy Od Malenovického hradu
Beyla z Plaského údolí
Beyla z Plaského údolí
Barnabáš Od tety Zity
Barnabáš Od tety Zity
Denis Salve Leon
Denis Salve Leon
Boženka Chaloupecké skalky
Boženka Chaloupecké skalky
Barney Zámecký chov
Barney Zámecký chov
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Dita Žlutý jantar
Dita Žlutý Jantar
Barny Bohemia Qwerty
Barny Bohemia Qwerty
Tyron vom Dreiburgenland
Tyron vom Dreiburgenland
Berga z Leonkovho Raja
Berga z Leonkovho raja
Baron Daxet
Baron Daxet
Leowalds Woss Löwe v.L.
Leowalds Woss Löwe v.L.
Axeta Relap
Axeta Relap
Baron Chaloupecké skalky
Baron Chaloupecké skalky
Insider v.Welland
Insider w. Welland
Ingi Zručská blata
Ingi Zručská blata
Baron Henner
Baron Henner
Barnabáš Od Tety Zity
Barnabáš Od tety Zity
Anita Henner
Anita Henner
Baryk Lví chov
Baryk Lví chov
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Alma Od králič.ostrova
Alma Od králič.ostrova
Bastien Pleský les
Bastien Pleský les
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Baronka Chrástné pole
Baronka Chrástné pole
Bastien Od Bučického mlýna
Bastien Od Bučického mlýna
Lord Luna Leo
Lord Luna Leo
Airin Ikajava
Airin Ikajava
Bax Chaloupecké sklaky
Bax Chaloupecké sklaky
Insider v.Welland
Insider w. Welland
Ingi Zručská blata
Ingi Zručská blata
Bax Starý Lom
Bax Starý Lom
Engel Lví Chov
Engel Lví chov
Broňa Bo-Za-Pi
Broňa Bo-Za-Pi
Beesley Zářické údolí
Beesley Zářické údolí
Argo Orlický soutok
Argo Orlický soutok
Aida Myslibořické polesí
Aida Myslibořické polesí
Ben Končiny
Ben Končiny
Castor Od Kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Anthea Daxe
Anthea Daxe
Ben Bastien Severní Souhvězdí
Ben Bastien Severní Souhvězdí
Out of Bounds Stormfälles
Out Of Bounds Stormfälles
Cessi Zlatá galaxie
Cessi Zlatá Galaxie
Benedikt Bernopy
Benedikt Bernopy
Everyday Norton Salve Leon
Everyday Norton Salve Leon
Aja Pod Betlémem
Ája Pod Betlémem
Benjí Lom u Macochy
Benjí Lom u Macochy
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Agnes Z Kameničky u Jihlavy
Agnes Z Kameničky u Jihlavy
Benji Týnské údolí
Benji Týnské údolí
Arson Gray Pod tisem
Arson Gray Pod tisem
Brasil Šárecký lev
Brasil Šárecký lev
Benji Z Osoblažského lesa
Benji Z Osoblažského lesa
Aragorn z Mitrovické zahrady
Aragorn Z Mitrovické zahrady
Filia Od špitálského dvora
Filia od Špitálského dvora
Benn Orlický soutok
Benn Orlický soutok
Alf Od Dvořáků
Alf od Dvořáků
Bonny Chrástné pole
Bonny Chrástné pole
Benny Chaloupecké skalky
Benny Chaloupecké skalky
Insider v.Welland
Insider w. Welland
Ingi Zručská blata
Ingi Zručská blata
Benny Gold Belgica
Benny Gold Belgica
Argo Orlický soutok
Argo Orlický soutok
Belgica Vodní živel
Belgica Vodní živel
Bergan Bohemia Qwerty
Bergan Bohemia Qwerty
Tyron vom Dreiburgenland
Tyron vom Dreiburgenland
Berga z Leonkovho Raja
Berga z Leonkovho raja
Bernard Chrástné pole
Bernard Chrástné pole
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Ayke Od plešivec. Hradiště
Ayke Od plešivec. Hradiště
Billy z Nučických roklí
Billy z Nučických roklí
Archimedes Lví chov
Archimedes Lví chov
Cali Chrástné pole
Cali Chrástné pole
Blek Lom u Macochy
Blek Lom u Macochy
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Agnes z Kameničky u Jihlavy
Agnes z Kameničky u Jihlavy
Blondy Boy Ji -To
Blondy Boy Ji -To
Gvendy Zručská blata
Gvendy Zručská blata
Essy Adak
Essy Adak
Boddie Vodní živel
Boddie Vodní živel
Baron v.Werholz
Baron v. Wehrholz
Irinez Zručská blata
Irinez Zručská blata
Bodie Golden elf
Bodie Golden elf
Carlos od Lenešického rybníka
Carlos Od Lenešického rybníka
Celestina z Plaského údolí
Celestina Z Plaského údolí
Body Veverčí stráň
Body Veverčí stráň
Ard Pod dubem
Ard Pod dubem
Brenda Podřípské podhájí
Brenda Podřípské podhájí
Bofur z Roklinky
Bofur z Roklinky
Edward v.d. Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Ajmi Jakubský dvůr
Ajmi Jakubský dvůr
Bogard Chrástné pole
Bogard Chrástné pole
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Ayke Od plešivec. Hradiště
Ayke Od plešivec. Hradiště
Bols Druhá šance
Bols Druhá šance
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Berta Jizerský ranč
Berta Jizerský ranč
Bonny ze Strakonické vyhlídky
Bonny ze Strakonické vyhlídky
Billy z Nučických roklí
Billy z Nučických roklí
Aida Soběslavská blata
Ajda Soběslavská blata
Boreal Druhá šance
Boreal Druhá šance
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Berta Jizerský ranč
Berta Jizerský ranč
Boromir Z roklinky
Boromir Z roklinky
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Ajmi Jakubský dvůr
Ajmi Jakubský dvůr
Bradley Roy Happy Leon
Bradley Roy Happy Leon
Aarre Roy od Malenovického hradu
Aarre Roy Od Malenovického hradu
Beyla z Plaského údolí
Beyla z Plaského údolí
Bram Druhá šance
Bram Druhá šance
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Berta Jizerský ranč
Berta Jizerský ranč
Breddy Sedmidomky
Breddy Sedmidomky
Achát Severozápadní cesta
Achát Severozápadní cesta
Cairo od Mikulovské hory
Cairo od Mikulovské hory
Brit Dela Javan
Brit Dela Javan
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Betty Jakubský dvůr
Betty Jakubský dvůr
Brit Od mikulovské hory
Brit Od mikulovské hory
Argo Z rodinného zátiší
Argo Z rodinného zátiší
Inez Zručská blata
Inez Zručská blata
Brit Končiny
Brit Končiny
Castor Od Kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Anthea Daxe
Anthea Daxe
Brix Od krásnej Fridy
Brix Od krásnej Fridy
Igor Dunajská Lužná
Igor Dunajská Lužná
Frida Obědkovská dolina
Frida Obědkovská dolina
Bruce Lee Fiero Leone
Bruce Lee Fiero Leone
Denny Najmurská cesta
Denny Najmurská cesta
Bea Nicoletta Henner
Bea Nicoletta Henner
Buba Starý ovčín
Buba Starý ovčín
Buddy Daxet
Buddy Daxet
Dolores Z Janovského lesa
Dolores Z Janovského lesa
Buddy Daxet
Buddy Daxet
Leowalds Woss Löwe v.L.
Leowalds Woss Löwe v.L.
Axeta relap
Axeta relap
Budy Bergerac U Oderského splavu
Budy Bergerac U Oderského splavu
Aarre Roy od Malenovického hradu
Aarre Roy Od Malenovického hradu
Barbora z Javorového háje
Barbora Z javorového háje
Buffon od Malenovického hradu
Buffon od Malenovického hradu
Bucr
Bucr
Aulikki od Malenovického hradu
Aulikki od Malenovického hradu
Bugsy Roy Arcondia
Bugsy Roy Arcondia
Dragongardens Private Dancer
Dragongardens Private Dancer
Conelly H.Bora z Milotiček
Conelly H. Bora Z Milotiček
Caen Ze slunného údolí
Caen Ze slunného údolí
Alf Od Dvořáků
Alf od Dvořáků
Bereniké Chrástné pole
Bereniké Chrástné pole
Caesar Haris von Bohemia Olive
Caesar Haris von Bohemia Olive
Rosaceen Eleocharis
Rosaceen Eleocharis
Apple Love von Bohemia Olive
Apple Love von Bohemia Olive
Cairo Teddy Končiny
Cairo Teddy Končiny
Filou v. Roten Schopf
Filou v. Roten Schopf
Antea Daxet
Antea Daxet
Calypso Leonchov
Calypso Leonchov
Bax Chaloupecké skalky
Bax Chaloupecké sklaky
Agara z Końské farmy
Agara z Końské farmy
Camill Z Večernice
Camill Z Večernice
Anno Podřipské podhájí
Anno Podřipské podhájí
Doris Al-Ben
Doris Al-Ben
Canio Chaloupecké skalky
Canio Chaloupecké skalky
Aaron v.Equitania
Aaron v.Equitania
Ingi Zručská blata
Ingi Zručská blata
Car Lví chov
Car Lví chov
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Alma Od králič.ostrova
Alma Od králič.ostrova
Carlos Od Lenešického rybníka
Carlos Od Lenešického rybníka
Archibald pod Betlémem
Archibald pod Betlémem
Arwen Brdský tulák
Arwen Brdský tulák
Carlos Od líčného potoka
Carlos Od líčného potoka
Aragorn Z Mitrovické zahrady
Aragorn Z Mitrovické zahrady
Ambra Z Osoblažského lesa
Ambra Z Osoblažského lesa
Carpe Diem Golden Leon
Carpe Diem Golden Leon
Tyron v.Welland
Tyron v.Welland
Alexis Tyro Golden Leon
Alexis Tyro Golden leon
Carro Od kunratického potoka
Carro Od kunratického potoka
Archimedes Lví chov
Archimedes Lví chov
Michelle Lőwe v.Osning
Michelle Lőwe v.Osning
Carson Assa Říčany
Carson Assa Říčany
Arson Gray Pod tisem
Arson Gray Pod tisem
Anny Ensson Bohemia
Anny Ensson Bohemia
Casino Paddlewheel Skjaergaardens
Casino Paddlewheel Skjaergaardens
Teamaides Exquisite Eeyore
Teamaides Exquisite Eeyore
Skjaergaardens Cruchy Pecan Nut
Skjaergaardens Cruchy Pecan Nut
Castor Od kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Archimedes Lví chov
Archimedes Lví chov
Michelle Lőwe v.Osning
Michelle Lőwe v.Osning
Cavalett Druhá šance
Cavalett Druhá šance
Bergan Bohemia Qwerty
Bergan Bohemia Qwerty
Black Blossom Severní souhvězdí
Black Blossom Severní souhvězdí
Caygar Bee od Mlýnského rybníka
Caygar Bee od Mlýnského rybníka
Aristoteles Harcovský dvůr
Aristoteles Harcovský dvůr
Andy od Mlýnského rybníka
Andy od Mlýnského rybníka
César Lesní vítr
César Lesní vítr
Cyro tedor z Klení
Cyro tedor z Klení
Cira Jakubský dvůr
Cira Jakubský dvůr
Cedrik Ji-To
Cedrik Ji-To
Anno Podřipské podhájí
Anno Podřipské podhájí
Essy Adak
Essy Adak
Cerberus Vodní živel
Cerberus Vodní živel
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Irinez Zručská blata
Irinez Zručská blata
Cerry Najmurská cesta
Cerry Najmurská cesta
Alex B. Bora z Milotiček
Alex B. Bora z Milotiček
Arabela Lužická stráň
Arabela Lužická stráň
Cevin Dela Javan
Cevin Dela Javan
Asson Assa
Asson Assa
Betty jakubský dvůr
Betty jakubský dvůr
Cewin Veverčí stráň
Cewin Veverčí stráň
Ard Pod dubem
Ard Pod dubem
Brenda Podřipské podhájí
Brenda Podřipské podhájí
Cezar Max von Benštejn
Cezar Max von Benštejn
Nando-Junior Leo v.Jerichower Land
Nando-Junior Leo v. Jerichower Land
Aiko Von Benštejn
Aiko Von Benštejn
Choovio Moon Leo v.Birkenberg
Choovio Moon Leo v.Birkenberg


Cid vom Treuen Loewen
Cid vom Treuen Loewen
Yankee de la Ferme Toijol
Yankee de la Ferme Toijol
Bayana vom Treuen Loewen
Bayana vom Treuen Loewen
Cid Z Plaského údolí
Cid Z Plaského údolí
Buddy Daxet
Buddy Daxet
Finka Od Mikulovské hory
Finka od Mikulovské hory
Clarence Druhá šance
Clarence Druhá šance
Bergan Bohemia Qwerty
Bergan Bohemia Qwerty
Black Blossom Severní souhvězdí
Black Blossom Severní souhvězdí
Climbs Mt Brdy In Cz Aldibara's
Climbs Mt Brdy In Cz Aldibara's
Teamaides Intelligent Indigo
Teamaides Intelligent Indigo
Aldibara's Halloween Scare-Crow
Aldibara's Halloween Scare-Crow
Conny Od Dvořáků
Conny Od Dvořáků
Athos Chaloupecké skalky
Athos Chaloupecké skalky
Bianka Z dašic.zátiší
Bianka Z dašic.zátiší
Corado Relap
Corado Relap
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Adelaida Relap
Adelaida Relap
Corin Od mikulovské hory
Corin Od mikulovské hory
Edmond Z votických strání
Edmond Z votických strání
Inez Zručská blata
Inez Zručská blata
Coudy Goldenleon
Coudy Goldenleon


Cris Aquino Zep Zařické údolí
Cris Aquino Zep Zařické údolí
Aquino Zep Loewe v. Vogtland
Aquino Zep Loewe v. Vogtland
Aida Myslibořické polesí
Aida Myslibořické polesí
Cuba Pod dubem
Cuba Pod dubem
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Bára Pod dubem
Bára Pod dubem
Curlie Amad Happy Leon
Curlie Amad Happy Leon
Amadeus from Magic Castle
Amadeus from Magic Castle
Bondie Roy Happy Leon
Bondie Roy Happy Leon
Cyrano Chaloupecké skalky
Cyrano Chaloupecké skalky
Aaron v.Equitania
Aaron v.Equitania
Ingi Zručská blata
Ingi Zručská blata
Cyrano Relap
Cyrano Relap
Apollo Chrástné pole
Apollo Chrástné pole
Adelaida Relap
Adelaida Relap
Cyrano Od Lenešického rybníka
Cyrano Od Lenešického rybníka
Archibald pod Betlémem
Archibald pod Betlémem
Arwen Brdský tulák
Arwen Brdský tulák
Cyril Golden Elf
Cyril Golden Elf
Denny najmurská cesta
Denny Najmurská cesta
Celestina Z Plaského údolí
Celestina Z Plaského údolí
Cyril Ota od Brdské studánky
Cyril Ota od Brdské studánky
Jökull Löwe v.Walhall
Jökull Löwe v. Walhall
Bára od Brdské studánky
Bára Od Brdské studánky
Damian Daxet
Damian Daxet
Ämir Dragongardens
Ämir Dragongardens
Amanda Daxet
Amanda Daxet
Danny Od Brdské studánky
Danny Od Brdské studánky
Rosaceae Amaranthus
Rosaceae Amaranthus
Bára Od Brdské studánky
Bára Od Brdské studánky
Dargo z Nučických roklí
Dargo z Nučických roklí
Benji z Osoblažského lesa
Benji Z Osoblažského lesa
Fantagiro Chrástné pole
Fantagiro Chrástné pole
Dark Moon Druhá šance
Dark Moon Druhá šance
Anthony od Bučického mlýna
Anthony od Bučického mlýna
Brixi Severní souhvězdí
Brixi Severní Souhvězdí
Darling Asson Ensson Bohemia
Darling Asson Ensson Bohemia
Berljon Ulisse Ueberall
Berljon Ulisseueberall
Bessy Ensson Bohemia
Bessy Ensson Bohemia
Deen Arnie Zařické údolí
Deen Arnie Zařické údolí
Arnie Lví radost
Arnie Lví radost
April Zařické údolí
April Zařické údolí
Denis Salve Leon
Denis Salve Leon
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Michelle Lőwe v.Osning
Michelle Lőwe v.Osning
Denny Najmurská cesta
Denny Najmurská cesta
Amson ze Souhvězdí Lva
Amson ze Souhvězdí lva
Arabela Lužická stráň
Arabela Lužická stráň
Denny Čejiva
Denny Čejiva
Assan od Brdské studánky
Assan od Brdské studánky
Ava Irene Azirru
Ava Irene Azirru
Denny Aron Od Bucharky
Denny Aron Od Bucharky
Áron Lu-mi-ra
Aron Lu-Mi-Ra
Georgina z Janovského lesa
Georgina Z Janovského lesa
Derik Od mikulovské hory
Derik Od mikulovské hory
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Inez Zručská blata
Inez Zručská blata
Devil Od špitálského dvora
Devil Od špitálského dvora
Argo Relap
Argo Relap
Andora Od špitál. dvora
Andora Od špitál. dvora
Dick Salve Leon
Dick Salve Leon
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Michelle Lőwe v.Osning
Michelle Lőwe v.Osning
Dick E. Bora z Milotiček
Dick E. Bora z Milotiček
Erik Ursus von Kaija Jucunda
Erik-Ursus von Kaija Jucunda
Alma B. Bora z Milotiček
Alma B. Bora z Milotiček
Don E. Bora z Milotiček
Don E. Bora z Milotiček
Erik-Ursus v. Kaija Jucunda
Erik-Ursus von Kaija Jucunda
Alma B.Bora z Milotiček
Alma B. Bora z Milotiček
Eddy Z Plaského údolí
Eddy Z Plaského údolí
Darling Asson Ensson Bohemia
Darling Asson Ensson Bohemia
Beatha z Plaského údolí
Beatha z Plaského údolí
Edgar Lví sen
Edgar Lví sen
Majan´s Zeuss The Star of North
Majan's Zeuss The Star of North
Borůvka Lví sen
Borůvka Lví sen
Edmond Od Mikulovské hory
Edmond Od Mikulovské hory
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Inez Zručská blata
Inez Zručská blata
Edward Od mikulovské hory
Edward Od mikulovské hory
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Inez Zručská blata
Inez Zručská blata
Edward v.d.Jungfernheide
Edward v.d.Jungfernheide
Luxor v.Verler Hof
Luxor v. Verler Hof
Denise Lowe v.Bayern
Denise Lowe v.Bayern
Effendi Kent Salve leon
Effendi Kent Salve leon
Ämir v.Welland Dragongardens
Ämir v.Welland Dragongardens
Michelle Lőwe v.Osning
Michelle Lőwe v.Osning
Ekim Končiny
Ekim Končiny
Eryn Lví Chov
Eryn Lví chov
Fejana v.Avalon
Fejana von Avalon
Eldar Druhá šance
Eldar Druhá šance
Dragos King Kong Bertusowy Gaj
Dragos King Kong Bertusowy Gaj
Black Blossom Severní souhvězdí
Black Blossom Severní souhvězdí
Eliáš Max z Plaského údolí
Eliáš Max z Plaského údolí
Darling Asson Ensson Bohemia
Darling Asson Ensson Bohemia
Beatha z Plaského údolí
Beatha z Plaského údolí
Elroy Končiny
Elroy Končiny
Eryn Lví chov
Eryn Lví chov
Fejana v.Avalon
Fejana von Avalon
Elvis Lví sen
Elvis Lví sen
Majan´s Zeuss The Star Of North
Majan's Zeuss The Star of North
Borůvka Lví sen
Borůvka Lví sen
Elvis Matthew Salve Leon
Elvis Matthew Salve Leon
Dragongardens Ämir
Dragongardens Ämir
Michélle Löwe von Osning
Michélle Löwe von Osning
Emil Nobert
Emil Nobert
Agyr Lesní lom
Agyr Lesní lom
Eris Z třeboň.rybníků
Eris Z třeboň.rybníků
Emma Errata Grand Aiveko
Emma Errata Grand Aiveko
Garfield Leo vom Illertal
Garfield Leo vom Illertal
Dwenna Daiichi For Grand Aiveko
Dwenna Daiichi  For Grand Aiveko
Endy Od Špitálského dvora
Endy Od Špitálského dvora
Castor Od Kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Andora Od Špitálského dvora
Andora Od Špitálského dvora
Endy Končiny
Endy Končiny
Eryn Lví Chov
Eryn Lví chov
Fejana v.Avalon
Fejana von Avalon
Engel Lví chov
Engel Lví chov
Asterix Lví chov
Asterix Lví chov
Brigita Chaloupecké skalky
Brigita Chaloupecké skalky
Enndy Mitaku
Enndy Mitaku
Barbar Lom u Macochy
Barbar Lom u Macochy
Cora Mitaku
Cora Mitaku
Enzo Lachim
Enzo Lachim
Baddy Veverčí stráň
Barbar Lom u Macochy
Cassia Lachim
Cassia Lachim
Eplin Gordon Bohemia Qwerty
Eplin Gordon Bohemia Qwerty
Balfen Aplin Kwenobe
Balfen Aplin Kwenobe
Ayron Bohemia Qwerty
Ayron Bohemia Qwerty
Equino Assa Říčany
Equino Assa Říčany
Quino v.d.Osnitz
Quino v.d.Osnitz
Czanga Assa Říčany
Czanga Assa Říčany
Erik od Špitálského dvora
Erik od Špitálského dvora
Castor od Kunratického potoka
Castor Od kunratického potoka
Andora od Špitálského dvora
Andora od Špitálského dvora
Erik Norman Salve leon
Erik Norman Salve leon
Ämir v.Welland Dragongardens
Ämir v.Welland Dragongardens
Michelle Lőwe v.Osning
Michelle Lőwe v.Osning
Eron Z dašického zátiší
Eron Z dašického zátiší
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Hessy Zručská blata
Hessy Zručská blata
Eryn Lví chov
Eryn Lví chov
Asterix Lví chov
Asterix Lví chov
Brigita Chaloupecké skalky
Brigita Chaloupecké skalky
Eurico Mitaku
Eurico Mitaku
Barbar Lom u Macochy
Barbar Lom u Macochy
Cora Mitaku
Cora Mitaku
Everyday Norton Salve Leon
Everyday Norton Salve Leon
Dragongardens Ämir
Dragongardens Ämir
Michélle Löwe von Osning
Michélle Löwe von Osning
Falco Ensson Bohemia
Falco Ensson Bohemia
Gullfaxi Löwe v.Walhall
Gullfaxi Löwe v. Walhall
Bessy Ensson Bohemia
Bessy Ensson Bohemia
Falco Bo-Za-Pi
Falco Bo-Za-Pi
Charly Loewe v.Bernburgenland
Charly Löwe vom Bernburgerland
Hanny April Zařické údolí
Hanny April Zařické údolí
Falco Baron Z Plaského údolí
Falco Baron Z Plaského údolí
Gullfaxi Löwe v.Walhall
Gullfaxi Löwe v. Walhall
Beatha z Plaského údolí
Beatha z Plaského údolí
Famaru Assa Říčany
Famaru Assa Říčany
Áron Lu-mi-ra
Aron Lu-Mi-Ra
Czanga Assa Říčany
Czanga Assa Říčany
Faramir Frodo Chrástné pole
Faramir Frodo Chrástné pole
Effendi Kent Salve Leon
Effendi Kent Salve leon
Enterprise Chrástné pole
Enterprise Chrástné pole
Fatboy Slim Member of Leogang
Fatboy Slim Member of Leogang


Fram Z Janovského lesa
Fram Z Janovského lesa
Azlan Daxet
Azlan Daxet
Aneta Drink
Aneta Drink
Frodo Gardner Zapparal,s
Frodo Gardner Zapparal,s


Garfield Leo vom Illertal
Garfield Leo vom Illertal
Unkas Loewe v.Osning
Unkas Loewe v.Osning
Emilia-Cassy Leo v.Illertal
Abigail Podmoklická blata
Garry Nobert
Garry Nobert
Artos Quino v.d. Osnitz
Artos Quino v.d. Osnitz
Havanny v.d.Dreiburgenland
Havanny v.d.Dreiburgenland
Gerry Carsten Salve Leon
Gerry Carsten Salve Leon
Iltschi ami noir von der Bachtalen
Iltschi ami noir v.d. Bachtalen
Winorra for Salveleon Skjaergaardens
Winorra For Salveleon Skjaergaardens
Glen Barryn Salve leon
Glen Barryn Salve leon
Iltschi Ami Noir von der Bachtalen
Iltschi ami noir v.d. Bachtalen
Winorra for Salveleon Skjaergaardens
Winorra For Salveleon Skjaergaardens
Go and Go
Go and Go


Goofer Merlin Salve Leon
Goofer Merlin Salve Leon
Iltschi ami noir von der Bachtalen
Iltschi ami noir v.d. Bachtalen
Winorra for Salveleon Skjaergaardens
Winorra For Salveleon Skjaergaardens
Gordon Florian Salve Leon
Gordon Florian Salve Leon
Iltschi ami noir von der Bachtalen
Iltschi ami noir v.d. Bachtalen
Winorra for Salveleon Skjaergaardens
Winorra For Salveleon Skjaergaardens
Gvendy Zručská blata
Gvendy Zručská blata
Askan v.Weissen Haus
Askan v.Weissen Haus
Aranka Zručská blata
Aranka Zručská blata
Haaron Assa Říčany
Haaron Assa Říčany
Cris Aquino Zep Zářické údolí
Cris Aquino Zep Zařické údolí
Dee Dee Assa Říčany
Dee Dee Assa Říčany
Hacki Ensson Bohemia
Hacki Ensson Bohemia
Nando-Junior leon v.Jerichower Land
Nando-Junior Leo v. Jerichower Land
Franciss-Bess Ensson Bohemia
Franciss-Bess Ensson Bohemia
Happy Boy Zielona Cieszynianka
Happy Boy Zielona Cieszynianka
Skjaergaardens Casino Paddlewheel
Skjaergaardens Casino Paddlewheel
Rosa Zielona Cieszynianka
Rosa Zielona Cieszynianka
Happy Mr.Barny z Leonkovho raja
Happy Mr.Barny z Leonkovho raja
Zherom iz Galkina Gniezda
Zherom iz Galkina Gniezda
Bianka Lwia Dolina
Bianka Lwia Dolina
Hearty Gawon Salve Leon
Hearty Gawon Salve Leon
Fiva´s Jascha vom Vietingshof
Fiva's Jascha vom Vietingshof
Winorra for Salveleon Skjaergaardens
Winorra For Salveleon Skjaergaardens
Iltschi ami noir v.d. Bachtalen
Iltschi ami noir v.d. Bachtalen
Vathos v. Löwenkraft
Vathos v. Löwenkraft
Geisha v.d. Bachtalen
Geisha v.d. Bachtalen
Istar Z dašického zátiší
Istar Z dašického zátiší
Alf Z dašického zátiší
Alf Z dašického zátiší
Hessy Zručská blata
Hessy Zručská blata
Jork Golden Adak
Jork Golden Adak
Effendi Kent Salve Leon
Effendi Kent Salve leon
Bredy Pleský les
Bredy Pleský les
Jup Jup Juhászvari-Kedves
Jup Jup Juhászvari-Kedves


Justin Zručská blata
Justin Zručská blata
Alf v.Avalon
Alf von Avalon
Chira Zručská blata
Chira Zručská blata
Kalev z Leonkovho raja
Kalev z Leonkovho raja
Juhaszvari-Kedves Jup Jup
Juhaszvari-Kedves Jup Jup
Sherry Lady Oaza Wschodu
Sherry Lady Oaza Wschodu
Khaimas Christmas Nanoq
Khaimas Christmas Nanoq


Kiss of Flames Kipazin
Kiss of Flames Kipazin
JELLONAAMAN HOT'N DREAM
JELLONAAMAN HOT'N DREAM
NAMUPALAN TULISUUDELMA
NAMUPALAN TULISUUDELMA
Lasse v. Haus Voigt
Lasse v. Haus Voigt
Don Radjhi v. Steinshof
Don Radjhi v. Steinshof
Fris v.Selketal
Fris v.Selketal
Majan's Zeuss The Star of North
Majan's Zeuss The Star of North
Ralissa's Amazing Amandus Junior
Ralissa's Amazing Amandus Junior
Lejonlands Universe
Lejonlands Universe
Malte Mo Loewe v.Bernburgerland
Malte Mo Loewe v.Bernburgerland
Duvasgarden Perfect Puzzel
Duvasgarden Perfect Puzzel
Hermine Henriette Löwe v Bernburgerland
Hermine Henriette Löwe v Bernburgerland
Norse Mimir od Zielonej Cieszynianki
Norse Mimir  od Zielonej Cieszynianki


Out Of Bounds Stormfälles
Out Of Bounds Stormfälles
Zeldas Hell Raiser
Zeldas Hell Raiser
Mathoaka´s Love Story
Mathoaka´s Love Story
Paddy,s Paquino v.Loewengarten
Paddy,s Paquino v.Loewengarten
Go and Go
Go and Go
Hazel v.Loewengarten
Hazel v.Loewengarten
Quentin-Quinn Loewe v.Bernburgerland
Quentin-Quinn Loewe v.Bernburgerland


Tyron vom Dreiburgenland
Tyron vom Dreiburgenland
Ämir v.Welland Dragongardens
Ämir v.Welland Dragongardens
Menasma von Dreiburgenland
Menasma von Dreiburgenland
Vigos v.Kaniberg
Vigos v.Kaniberg


Vigos vom Kaniberg
Vigos vom Kaniberg


Copyright © 2017 KCHL