LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Klubová výstava KCHL - Nová Živohošť 2021

Zivohost 2021 Pro letošní výstavu jsme zvolili stejné, oblíbené místo na Slapech...

Třída veteránů - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
1.V 2Jimmy Abé od Špitálského dvoraZdvihal AntonínLP/L/5039
2.V 1Captain Bangaru LUCA-GUARDWolf OtakarLP/L/5030
3.V 3Laser Bug of The Bernese GardenWolf OtakarLP/L/4902

Třída veteránů - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
28.V 3Gaia BO-ZA-PIZapletalová BohumíraLP/L/4
29.V2Dwenna Daiichi Grand AivekoKoubalová VeronikaLP/L/4876
30.V1 BOVDestaney Druhá šanceHosmanová JitkaLP/L/4868

Třída dorostu - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
4.VN 3Amandi Archie z Hradištské loukyHimmelová MagdalénaLP/L/6295
5.VN 1Infinity Pride Zadkiel z Leśnego ZakatkaHradecká Klára
6N 4Infinity Pride Draco z Leśnego ZakatkaKöllnerová Zdeňka
7.VN 2Amandi Bastien z Hradištské loukyProsznák MartinLP/L/6298

Třída dorostu - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
32.N 4Amandi Bella z Hradištské loukyLhota RomanLP/L/6302
33.VN 1Infinity PrideTheia z Leśnego ZakatkaMrázová MartinaPKR-143219
34.VN 2Amandi Zora z Hradištské loukySagát ZbyněkLP/L/6301
35.VN 3Amandi Anna z Hradištské loukyKrutská PetraLP/L/6299

Třída mladých - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
8.V1 CAJC BOJDasty z Osoblažského lesaSvobodová BlankaLP/L/6213
9.VD 2Grey Ginko MAXILEVFiala JiříSPKP 1762

Třída mladých - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
36.V 2Ambra od Rozpitého BudvárkuHlásková EliškaLP/L/6272
37.VD 3Heddy Abé AREBREDDvořák KarelLP/L/6251
38.V1 CAJC BOSChocolate Extra Dark Grand AivekoKoubalová-Mišterová VeronikaLP/L/6325
39.VD 4Asilea od Rozpitého BudvárkuZapletalová BohumíraLP/L/6273

Mezitřída - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
10.V 2Akim Gold Dogs LengartCimlovi Ludmila+FrantišekLP/L/6196
11.VD 3César z Korozluckého parkuSuchá MarieLP/L/6165
12.VD 4Alois Thorgeir Pragin BohemiaSegešová NikolaMKU/L/6227
13.V1 CACAskarThorgeir Pragin BohemiaCerveňáková SvatoslavaMKU/L/6231

Mezitřída - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
40.VDDaisy Rose z Osoblažského lesaVlková IrenaLP/L/6217
41.VDCessy Bohemia Beta GruisMráčková DrahomíraMKU/L/6159
42.VCora Florida z Korozluckého parkuAnftová DagmarLP/L/6172
43.V 4Drákulka od Lenešického rybníkaRůžičková LucieMKU/L/6148
44.V1 CACEllani Sunny Galagy OssMrázová MartinaMKU/L/6176
45.V2 res.CACDivizna Bella President z MerbolticKrupicová MaruškaLP/L/6154
46.VDC´est La Vie Beta GruisIng.Stanková SimonkaMKU/L/6190
47.V 3Berenica Sulba Aurus LeonLastivková VěraLP/L/6183

Třída otevřená - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
14.V2 res.CACBrandy Ory Lions SensationVlková IrenaLP/L/6014
15.VBerry od Slapského jezeraZetek MichalLP/L/5821
16.V3Chester Atuin GoldenleonKlipec TomášLP/L/6139
17.VDIdax Fejo Zlota ElitaKozlík OtakarLP/L/5970
18.VDCoudy z Richardovských skalCimlovi Ludmila+FrantišekMKU/L/5977
19.VFill Felix Druhá šanceHorváthová HanaLP/L/5962
20.V 4Gerry Malte Mo od BucharkyRychtaříková JitkaLP/L/5754
21.V1 CACAlvin KES-BENLhotáková IvaLP/L/6123
22.VDBaron od Chuchelské dráhySuková LenkaLP/L/6048
23.VDEdward Ewen Grand AivekoGregor-Sladká DaniellaLP/L/5298

Třída otevřená - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
48.V 3Airiss KES-BENKrňávková MartaLP/L/6128
49.absenceMoya Ketty od Špitálského dvoraKozlík OtakarLP/L/6045
50.absenceMia od Špitálského dvoraIng.Kasal BohuslavLP/L/6043
51.VDSkutesjöns Dudleya Dream Of AtuinBarešovi Veronika+PetrMKU/L/6095
52.V4Beily Dreena Lions SensationOndráčková JaroslavaLP/L/6015
53.V2 res.CACGoddy z Nučických roklíMacháčková MonikaLP/L/6064
54.V1 CAC KVBeautiful Elsa od Slapského jezeraKozlová HelenaLP/L/5824
55.VDAlfa Artemis ex BoiohaemumSkarvadová MarkétaMKU/L/6102

Třída čestná - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
24.V 1Enzo vom BernsteinmeerHolešová IvaLP/L/5504

Třída štěňat - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
31.VN 1I love U&U love me Grand AivekoKoubalová VeronikaLP/L/6307

Třída vítězů - psi

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
26.V1CAC KV BOBBenny od BenýdkovaHájek IvanLP/L/5705
27.V 2Atrey Choovio Amigo DogLastivková VěraMKU/L/5324

Třída vítězů - feny

číslooceněníjménomajitelCLKCHL
56.V1 CACBessy Maya od Slapského jezeraPrůša KarelLP/L/5822

Mladý kynolog:

Kategorie Jméno Umístění
6 - 9 let Krutská Mia 1. místo
6 - 9 let Mišterová Karla 2. místo
9 - 13 Hlásková Eliška 1. místo
9 - 13 Krutská Isabel 2. místo
9 - 13 Prosznaková Lucie 3. místo
9 - 13 Krutská Valerie 4. místo

Nejlepší chovatelská skupina: CHS Grand Aiveko (nebyla konkurence)

Nejhezčí pár psů: 1. místo Vlková Irena, 2. místo Lastivková Věra

Copyright © 2022 KCHL