LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

The Czech Leonberger Club

Home
Česky
English
"In the beginning God created men,
and when knew, how is weak, gave him the dog"
Facebook

Líbí se Vám stránky klubu? Podpořte nás a sdílejte na sociální síti Facebook.

Sdílet stránku na facebooku
Login

Useful links

Breeding station:
Aj - Či - Mi www.aj-ci-mi.cz
Albron Elenia albronelenia.wz.cz
Arcondia www.arcondia.eu
Arebred www.arebred.estranky.cz
Assa Říčany assa.ricany.sweb.cz
BO-ZA-PI bo-za-pi.wbs.cz
Děda Praděda www.leonranch.cz
Domi Leones www.domileones.net
Grand Aiveko www.grandaiveko.com
Happy leon www.happyleon.com
Leon Bohemia leonbohemia.sedivym.net
Leon Lučiny leonluciny.xf.cz
Leon od Kuřidla www.lvisrdce.mysteria.cz
Leon Silesia www.leonsilesia.net
Lví radost mujweb.cz/www/leonberger.1/
od Brdské studánky brdskastudanka.cz
od Bucharky www.odbucharky.estranky.cz
od Lenešického rybníka www.leonkaarwen.wz.cz
od Malenovického hradu www.volny.cz/odmalenovickehohradu/
od Petrské brány www.odpetrskebrany.estranky.cz
od Skleněného dráčka www.sklozam.cz/cz/leonberger/leonberger.html
od Zeleného buku angie-b.sweb.cz
Salve Leon salveleon.webnode.cz
von Bohemia Olive www.bohemiaolive.webnode.cz
z Třemšínského výsluní www.bettinka.web.tiscali.cz
AREBRED arebred.webpark.cz
Golden Leon www.goldenleon.wbs.cz
President z Merboltic www.leoniaspicove.estranky.cz
Golden Heart www.leonbergergoldenheart.cz
Druhá šance druhasance.webnode.cz
Leon Paradise www.leonparadise.cz
Baci Leon www.leonmagic.cz
Dědovická samota leondedovickasamota.wbs.cz
Dobřívské zátiší vysluni136.webnode.cz
AURUS LEON www.bardroy.cz
Arny Z Loučenského podzámčí www.loucenskepodzamci.webnode.cz
Aurus Leon www.bardroy.cz
Salus Leon www.salusleon.cz
Personal pages of female:
Agátka z Alfovy zahrady www.goldenleon.wbs.cz
Athea Leon Lučiny www.athea.unas.cz
Berenika Albron Elenia www.leon.snadno.eu
Cessy od Lenešického rybníka www.leonkaarwen.wz.cz
Acory od Zeleného buku www.acory.estranky.cz
Ariana Airin Grand Aiveko arianaairin.webnode.cz
Ina od Špitálského dvora www.inaodspitalskehodvora.cz
Arossa Bohemia Qwerty www.zmratinskehomlyna.ic.cz
Blueberry Severní souhvězdí www.leonbergergoldenheart.cz
Berta Jizerský ranč druhasance.webnode.cz
Black Blossom Severní souhvězdí druhasance.webnode.cz
Apolenka od Petrské brány www.odpetrskebrany.estranky.cz
Arista od Grapštejnského hradu www.zpenzionuaxa.estranky.cz
Ája z Třemšínského výsluní ajaleon.webnode.cz
Daisy Annie od Bucharky www.horskylev.estranky.cz
Areta Ze Strakonické vyhlídky www.aretkaabalda.estranky.cz
Abony Podmoklická Blata www.podstepankou.cz
Personal pages of male:
Addie Dobřívské zátiší www.leonberger-addie.wz.cz
Alberto Sedmidomky mujweb.cz/www/alberto
Andy Pazderna sweb.cz/andy.pazderna/
Andy-Bady od Zeleného buku bady.mysteria.cz
Anthony B. Bora z Milotiček www.sweb.cz/Dobrusky.Jiri/Anthony.html
Barnabáš od Tety Zity www.volny.cz/befa.praha/
Breddy Sedmidomky lumatomio.ic.cz
Carson Assa Říčany jarda.den.sweb.cz
Majan's Zeuss the Star of North lumatomio.ic.cz
Engel Lví Chov www.leonberger.mypage.cz
Alan z Třemšínského výsluní www.alanztremsina.estranky.sk
Bard Roy Happy Leon www.bardroy.cz
Baboo Grace Leon Bohemia www.leonmagic.cz
Cerry Najmurská cesta www.leon-cerry.com
Akim od Beskydských vrchů www.leonakim.estranky.cz
Anubis Medvebergi Maszkos www.nubi.cz
Able Maximus Szafranowa Sfora www.ablemaximus.cz
Denny Najmurská cesta www.salusleon.cz
Barny Bohemia Qwerty barnybq.webnode.cz
Endy Končiny www.endykonciny.estranky.cz
Antonio Golden Heart leonberger-von-thierlstein.webnode.cz
Bax Starý Lom baxstarylom.mypage.cz
Other links:
Informace o leonbergerech www.leonbergeri.net
Pomocné tlapky, o.p.s. www.pomocnetlapky.cz
Mezinárodní unie klubů chovatelů leonbergerů www.leonbergerunion.com/union.htm

Máte-li zájem o uvedení webových stránek Vašeho leonka či chovatelské stanice, napište na příslušnou adresu.

Copyright © 2017 KCHL | Řezání vodním paprskem