LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

The Czech Leonberger Club

Home
Česky
English
"In the beginning God created men,
and when knew, how is weak, gave him the dog"
Facebook

Líbí se Vám stránky klubu? Podpořte nás a sdílejte na sociální síti Facebook.

Sdílet stránku na facebooku
Login

Stud males

LeonbergerUveřejňujeme seznam chovných psů. Bohužel zde nenajdete ty psy, jejichž majitelé o členství v KCHL nemají zájem. Chovné psy, kteří již uhynuli či nejsou aktivně v chovu, najdete na speciální stránce. Upozorňujeme, že pes může krýt do konce kalendářního roku, ve kterém dovrší 9 let. V seznamu najdete jméno psa, otce, matku. Každý člen klubu obdržel složku klubových řádů nebo má přístup ke klubovým normativům na webových stránkách klubu, (kde si je může stáhnout nebo vytisknout), a kde také najde celou bonitační kartu, takže zájemce o psa si může lehce bonitační kód přečíst.

Seznam se týká pouze aktivních plemeníků a jsou řazeni podle zadání vzestupně či sestupně. Seznam je možné řadit podle jména plemeníka a nebo chovatelské stanice. Další možností je v každém poli vyhledávat jen dle počátečních písmen jména psa či chovatelské stanice. Např. pokud chci zobrazit všechny plemeníky stanice Chaloupecké skalky, napíši v poli "hledej" jen "chal". Nebo pokud v poli "hledej" napíši "ben" zobrazí se všichni plemenící obsahující tento sled hlásek. tedy Ben, Benny, Benedict, Bengasi atd.

Pokud není zobrazena fotografie plemeníka, nebyla poskytnuta majitelem nebo se nepodařilo příslušnou fotografii sehnat jinde.

Copyright © 2024 KCHL