LeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonbergerLeonberger

Klub chovatelů psů leonbergerů ČR

Úvodní stránka
Česky
English
"Na počátku Bůh stvořil člověka,
a když poznal, jak je slabý, dal mu psa"

Karta plemeníka

Albert Orlické podhůří
Albert Orlické podhůří

Rodokmen
Otec:Castor od Kunratického potoka
Matka:Betty Veverčí stráň
Narozen:2.7.1999
Majitel:Božena Číhalová
Adresa:Všechovice 189, 735 53, Okr. Přerov
Telefon:
E-mail:
Web. stránky:
Bonitační kód:
DKK/HD:1/1
Výška v cm:0
Váha v kg:0
LPN1:
Požadavek na partnera:
Něco málo od majitele:Náš pes Albert se narodil 2. července 1999 spolu s dalšími sedmi sourozenci. Sotva trochu povyrostl, odvezli jsme si ho na střední Moravu. Od té doby rostl jako z vody a od své bonitace pokukuje nejen po dobrůtkách, ale i po psích slečinkách.

Nejšťastnější je, když v létě opékáme na zahradě nějaké dobroty a on nám při tom vydatně pomáhá. Především dává pozor, aby nic nepřišlo nazmar. V zimě zase rád staví igloo (pak ho s radostí zboří) nebo se válí v čerstvém prašanu. Po procházce, která ovšem nesmí být moc dlouhá, si rád odpočine.

Pokud by nějaká psí slečna měla zájem strávit s naším telátkem příjemné odpoledne, nechť se ozve prostřednictvím svých páníčků na telefonním čísle uvedeném výše (nejlépe večer).

Slovo poradce chovu:chovný II pěkný vyšší pes zlatožlutého zbarvení, vhodný na všechny feny s dobrým utvářením očních víček, nejraději klidné vyrovnané povahy
Albert Orlické podhůří

Copyright © 2019 KCHL